MİSYONUMUZ

Ana ilkemiz üreticiden tüketiciye aracısız ulaşmaktır.

Misyonumuz, daima en doğal, kaliteli ve lezzetli ürünü aracısız nihai tüketici ile buluşturmak olup, bu durumu ticaret felsefemiz olarak benimsemekteyiz.

Bu bağlamda yüklendiğimiz misyon çok zor yada meşakkatli olsa da, yüksek kalitede ürün üretme amacımız doğrultusunda tüketici ile direkt temas etmek ürün kalite yönetimi, ürün çeşitliliği ve çoklu fikirlerin değerlendirildiği bir platform oluşturacaktır.

Aynı zamanda tüketici gözünden bakıldığında üretici ile arasında toptancı, depocu, komisyoncu ve market gibi sıralı satış noktaları olmayacağından her daim aynı ürünün benzeri farklı marka ve ürün çeşitleri ile arasında ciddi fiyat avantajı sağlayacaktır.

Köyümden çay Rize bölgesinde üretim yapmakta olup ,yöre çaylarından harmanlanarak bu eşsiz damak tadı tüketicilerimize sunulmaktadır.

VİZYONUMUZ

Markamız kurucu liderimiz ve akıl hocamız Sn, Maksut YURTVERMEZ öncülüğünde kurulmuş olup, onun engin deneyimlerine dayanarak sürekli katma değer yaratan bir marka olmak öncelikli hedefimizdir.

Çay sektörüne yaş çay üreticisi olarak ömrünü vermiş, kuru çay üreticisi olarak ta 35 yılını doldurmuş Liderimiz bilgi, beceri ve deneyimlerini bayrağı devralacak yeni jenerasyon ile paylaşarak uluslararası markalaşmayı hedeflemektedir.

Markamız aynı vizyona sahip iş ortaklarımız ile birlikte sürekli kendini yenileyerek üretici ile tüketici mesafesini uzaklaştırmadan talep dinleyip çözüm üretecektir.

0543 821 53 53

Whatsapp

BAKIRKÖY BİLİŞİM